Systemy podłóg podniesionych

Marker sp. z o.o. wraz z INTEC Polska sp. z o.o. oferuje najnowocześniejsze i innowacyjne systemy podłóg podniesionych, które posiadają najwyższe parametry techniczne oraz estetycznie bogate w ponadprzeciętny design.

Podłogi podniesione umożliwiają bezproblemowy dostęp do przestrzeni podpodłogowej, gdzie umieszczane są wszelkiego rodzaju instala...

Marker sp. z o.o. wraz z INTEC Polska sp. z o.o. oferuje najnowocześniejsze i innowacyjne systemy podłóg podniesionych, które posiadają najwyższe parametry techniczne oraz estetycznie bogate w ponadprzeciętny design.

Podłogi podniesione umożliwiają bezproblemowy dostęp do przestrzeni podpodłogowej, gdzie umieszczane są wszelkiego rodzaju instalacje, a w samej podłodze kraty wentylacyjne, skrzynki z gniazdami elektrycznymi itp.

Oferujemy Państwu wszystkie możliwe typy systemów: system demontowalny (modułowy) przez monolityczny oparty na Fermacell MAXIfloor po system na szalunku traconym i na konstrukcji stalowej.

Rozpiętość naszego asortymentu jest bardzo duża, dlatego możemy oferować wyposażenie w system podłogi podniesionej m.in.: pomieszczenia open space, pomieszczenia hotelowe, biurowe, serwerownie, rozdzielnie, pomieszczenia Data Center, szpitale, sale balowe, wykładowe, sale widowiskowe, sale przy basenach, pomieszczenia o szczególnych warunkach gdzie znaczenie ma wilgotność powietrza, akustyka czy absorpcja wody.

Innowacyjność oraz stylistyka oferty w pełni zabezpiecza inwestycje każdego rodzaju od kubaturowych przez pomieszczenia techniczne po domy mieszkalne.

Modułowe systemy podłogi podniesionej INTEC PETRAL są w pełni certyfikowane w Polsce i na świecie, gdzie wyposażono w nie najbardziej prestiżowe obiekty m.in. centralę Poczty w St. Petersburgu (oraz wszystkie urzędy pocztowe jej podległe), sieć Casino d’Italia, Lotnisko Chep Lap Kok w Hongkongu, sieć hoteli Meridian, sieć prywatnych szpitali we Włoszech, główne serwerownie.

Monolityczny system podłogi podniesionej – oparty na płycie gipsowo - włóknowej Fermacell Maxifloor, gdzie montaż wykonywany jest na zasadzie pióro-wpustu.

Montaż podłogi FERMACELL MAXifloor zapewnia bezproblemowe, funkcjonalne, elastyczne i komfortowe rozwiązanie. System ten jest wykorzystywany do rekonstrukcji, przebudowy oraz budowy nowych obiektów i m.in. pomieszczeń takich jak: 

  •          audytoria
  •          pomieszczenia typu open space
  •          biurowce
More

Systemy podłóg podniesionych  Są 4 produkty.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów