Podłogi kratowe

Wytworzone w procesie formowania połączenie włókien szklanych z termoutwardzalną żywicą tworzy wyjątkowo mocny, jednoczęściowy panel kratownicowy.

Te dwa materiały uzupełniają się wzajemnie dając kratom z GRP doskonałą wytrzymałość na ściskanie i rozciąganie. Kraty zaprojektowane są do użytku w najcięższych warunkach przemysłowych i handlowych i...

Wytworzone w procesie formowania połączenie włókien szklanych z termoutwardzalną żywicą tworzy wyjątkowo mocny, jednoczęściowy panel kratownicowy.

Te dwa materiały uzupełniają się wzajemnie dając kratom z GRP doskonałą wytrzymałość na ściskanie i rozciąganie. Kraty zaprojektowane są do użytku w najcięższych warunkach przemysłowych i handlowych i nie wymagają czasochłonnej konserwacji.  

Nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, a wybór rodzaju żywicy pozwala na zapewnienie ochrony przed korozją chemiczną i szkodliwym działaniem promieni UV oraz właściwości przeciwpożarowych.  

Po wyjęciu z formy, podpory krat posiadają naturalnie wklęsłą powierzchnię, zapewniającą właściwości antypoślizgowe, które można wspomóc przez dodanie powłoki z ziaren tlenku glinu.

Stosunkowo niska waga produktu sprawia, że transport, przenoszenie i montaż są znacznie łatwiejsze niż w przypadku krat metalowych. Panele można dociąć do pożądanych rozmiarów przed dostawą lub na miejscu, przy użyciu narzędzia z tarczą diamentową, a następnie miejsca cięcia pokryć ponownie odpowiednią żywicą.

More

Podłogi kratowe Są 3 produkty.

Pokazuje 1 - 3 z 3 przedmiotów