Właścicielem www.budowlanych3d.pl jest spółka pod firmą: MARKER sp. z o.o., która wchodzi w skład grupy kapitałowej m.in. z INTEC POLSKA sp. z o.o.

Zajmujemy się sprzedażą, kompleksowym doradztwem oraz montażem podłóg podniesionych zamiennie nazywanych podwójnymi lub technicznymi oraz audytoriów.

Modułowa

Sklep www.budowlanych3d.pl został stworzony, żeby każdy z Państwa miał możliwość, co nigdy wcześniej nie było możliwe, nabyć materiał systemowej podłogi podniesionej oraz samodzielnie go zamontować. Zakupić materiał w każdej ilości, dla każdego pomieszczenia i o każdym metrażu.

Zachęcamy jednocześnie do skorzystania z naszych usług w pełnym zakresie czyli z obsługi inwestycyjnej oraz montażu. Szczegóły na www.budowlanych3d.pl oraz po kontakcie mailowym: sklep@budowlanych3d.pl

W swojej ofercie posiadamy podłogi podniesione w klasie premium wszystkich dostępnych typów na rynku, w tym elementy konstrukcyjne (profile stalowe, nóżki) oraz pełen wachlarz akcesoriów do podłóg technicznych począwszy od krat wentylacyjnych po podnośniki do płyt.

Kratowana

Ważnym jest, iż oferujemy Państwu materiał takich znanych marek jak Fermacell czy Petral (INTEC) co gwarantuje pomyślność prowadzonych przez Państwa inwestycji.

Jesteśmy pierwszym na rynku sklepem internetowym oferującym systemowe podłogi podniesione.

Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. W razie pytań czekamy na Państwa kontakt.

Państwa sukces i zadowolenie jest nasza aspiracją.