Zamówienia i zapytania ofertowe

Po zapoznaniu się w towarem dostępnym na stronie zapraszamy do składania zamówień, a w przypadku podłóg podniesionych zapytań ofertowych, z obsługą inwestycyjną, dostawą i montażem, pod adresem: sklep@budowlanych3d.plPod tym adresem oferujemy również wsparcie w doborze materiału czy rodzaju podłogi podniesionej. 
Szczególnie zachęcamy do kontaktu już na etapie planowania i projektów. Nasze wskazówki mogą w znacznym stopniu skrócić realizację Państwa inwestycji oraz ograniczyć jej koszty.

W związku ze specyfiką towaru, przede wszystkim zamówienia całopaletowe lub w kartonach zbiorczych. Możliwość zamówienia niepełnych paczek jest uzależniona od stanów magazynowych. W tym celu również prosimy o kontakt na: sklep@budowlanych3d.pl.


Montaż systemów podłóg podniesionych

Marker sp. z o.o. działająca w grupie kapitałowej wraz z Intec Polska sp. z o.o. oferują kompleksowe wyposażenie pomieszczeń w najwyższej jakości system podłóg podniesionych:

- pomoc w dokonaniu wyboru - podłoga demontowalna, monolityczna, podłogi kratowe.

- wskazówki techniczne.

- przedmiar - wykonywany na podstawie planów.

- obmiar - w szczególnych przypadkach wykonany przez montera osobiście w miejscu inwestycji.

- dostawa oraz montaż zgodnie z systemem.

- obsługa poinwestycyjna.

- demontaż innych systemów i montaż systemów oferowanych przez Maker sp. z o.o.

 

Posiadamy fachową grupę montażową, która wchodzi w skład naszego przedsiębiorstwa, zajmującą się montażem systemów podłogi podniesionej w Europie od ponad 15 lat.